Ponad dwadzieścia spotkań on-line, dwa spotkania w realu, wiele godzin zajęć i indywidualnych konsultacji oraz satysfakcja uczestników — w piątek 24 czerwca uczestnicy szkolenia Manager Projektów Sportowych spotkali się w Warszawie na podsumowaniu projektu połączonym z wręczeniem dyplomów.

 

Uroczyste podsumowanie ponad półrocznego, autorskiego projektu szkoleniowego Fundacji V4Sport odbyło się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Było ono okazją nie tylko do podziękowania sobie za wspólną pracę i nagrodzenia najpilniejszych studentów, ale też do rozmów na temat bardzo konkretnych inicjatywach, w które być może niebawem zaangażują się uczestnicy MPS.

Wszyscy, którzy w piątek stawili się w Warszawie, odebrali Certyfikaty ukończenia szkolenia. Wręczył je Prezes Fundacji V4Sport - Jakub Kalinowski, który był również jednym z kilkunastu wykładowców uczestniczących w projekcie. Oprócz niego swoją wiedzą dzielili się z kursantami m.in. Robert Korzeniowski, Marek Karpiński, Piotr Sitkowski, Marcin Pawul, Adam Łazuka czy też Jacob Schouenborg.

Poza spotkaniami inauguracyjnym i kończącym, szkolenie prowadzone było on-line w formie webinarów. Większość z nich była transmitowana z Polski, ale też mieliśmy okazję łączyć się z takich krajów jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania czy Belgia.

MPS miał na celu uzbrojenie ludzi-pasjonatów w wiedzę niezbędną ku temu, aby profesjonalizować polski sport. Podczas zajęć mogli się oni dowiedzieć m.in. jak dywersyfikować budżety swoich organizacji, przeszczepiać dobre zagraniczne wzorce na grunt lokalny, poszerzać ofertę dla sportu powszechnego, współpracować z mediami oraz zarządzać projektami, rozliczać je i poddawać ewaluacji.

Wszystkim uczestnikom szkolenia — tym, którzy wiedzę nabywali, ale również tym, którzy zgodzili się nią dzielić z kursantami, pragniemy serdecznie podziękować za udział w projekcie. Informujemy również, że osobom, które nie mogły przybyć w piątek do stolicy, aby się z nami spotkać, dyplomy uczestnictwa wyślemy pocztą.

Galeria

Inne aktualności

 • We are European Us Girls

  We are European Us Girls

  Dysproporcja między dziewczynkami i chłopcami aktywnymi fizycznie z wiekiem znacznie wzrasta. Efektem tego, znacznie wię (...)

 • Mikro konferencja – makro efekty

  Mikro konferencja – makro efekty

  Przedstawiciele 14 organizacji, w tym przedstawiciele miast i środowiska akademickiego spotkali się na zorganizowanej pr (...)

 • MOVEmentSpaces Awards 2018

  MOVEmentSpaces Awards 2018

  Nadszedł czas, by nagrodzić najlepsze projekty powstałe w ramach MOVEment Spaces. Wyróżnienia zostały przyznane w trzech (...)

 • Start Portalu Wolontariatu Sportowego

  Start Portalu Wolontariatu Sportowego

  Z satysfakcją informujemy, ze prace nad pierwszą stabilną wersją serwisu dobiegły końca. Jesteśmy przekonani, że Europej (...)

 • Fundacja v4sport wraz ze Stowarzyszeniem „Nigdy więcej” zorganizowała turniej piłkarski podczas „Imienin Polski”

  Turniej na Imieninach Polski

  Jak napisał organizator imprezy - Projekt Społeczny 2012 „Imieniny Polski to okazja do świętowania tego, co w nas dobre, (...)

 • Wolontariusze wchodzą na piłkarskie stadiony

  Nowy Partner - Górnik Zabrze SSA

  14 września 2010 rozpoczęła się oficjalna współpraca między Górnikiem Zabrze, a Fundacją v4sport, która ma ułatwić pozys (...)