Pierwszy krok w stronę organizacji MOVE Weeka-Tygodnia Ruchu 2013 został postawiony podczas seminarium w Wiedniu. W tym czasie koordynatorzy kampanii z całej Europy mieli możliwość poznania się oraz okazję na wypracowane wspólnej drogi do celu.

 

Seminarium odbyło się pod hasłem “Spotkanie to początek, pozostanie razem do postęp, a wspólna praca to sukces” (Henry Ford). W 2012 roku International Sport and Culture Association zorganizowała pilotażową edycję MOVE Weeka. Sukces przedsięwzięcia sprawił, że rok później zdecydowała się ruszyć z kampanią w dużo szerszym zakresie. Do Wiednia (10-13 czerwca 2013) zaproszonych zostało kilkanaście osób z całej Europy, które mają odpowiadać za realizację projektu w poszczególnych krajach. W Polsce Tydzień Ruchu zorganizuje Fundacja V4S, a koordynatorem w naszym kraju jest Agnieszka Garbacik. 

W Wiedniu ISCA zaprezentowała wizualizację strony internetowej www.nowwemove.com oraz koncepcję kreatywną całej kampanii. Powstała także strategia social media oraz zaprezentowany został Flash mob, który pod koniec września odbędzie się w całej Europie.

Galeria

Wideo

Inne aktualności

 • We are European Us Girls

  We are European Us Girls

  Dysproporcja między dziewczynkami i chłopcami aktywnymi fizycznie z wiekiem znacznie wzrasta. Efektem tego, znacznie wię (...)

 • Mikro konferencja – makro efekty

  Mikro konferencja – makro efekty

  Przedstawiciele 14 organizacji, w tym przedstawiciele miast i środowiska akademickiego spotkali się na zorganizowanej pr (...)

 • MOVEmentSpaces Awards 2018

  MOVEmentSpaces Awards 2018

  Nadszedł czas, by nagrodzić najlepsze projekty powstałe w ramach MOVEment Spaces. Wyróżnienia zostały przyznane w trzech (...)