Stawiamy sobie jasny i ambitny cel. W przeciągu najbliższych 5 lat, do roku 2020 naszym postanowieniem jest zachęcenie do aktywności fizycznej 5 milionów Polaków. Dzięki naszym projektom społecznym, dającym możliwość aktywnego uczestnictwa – chcemy doprowadzać do zmiany przyzwyczajeń i mentalności, które obecnie prowadzą do otyłości i depresji.

 
Ci, którzy myślą, że nie mają czasu na uprawianie sportu, prędzej czy później będą musieli znaleźć czas na chorobę – przekonuje jeden z aforyzmów. Lekarstwem na smutek jest ruch. Receptą na siłę: działanie – uzupełnia drugi.

Będziemy udowadniać, iż ruch i aktywność fizyczna jest antidotum na ten największy problem cywilizacyjny XXI wieku – siedzący tryb życia i brak ruchu. Posiadamy ku temu narzędzia i wierzymy w sukces naszej misji.

Wystarczy naprawdę niewiele by nasze samopoczucie stało się lepsze, a kondycja wzrosła. Wiemy jak to zrobić i będziemy wspierać, zachęcać i ułatwiać. Dostrzegamy rosnącą świadomość Polaków w zakresie zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Niestety ta tendencja wciąż nie jest wystarczająca w porównaniu do innych krajów. Pragniemy stać się swoistym rzecznikiem propagowania sportu i ruchu w wymiarze społecznym. Chcemy mówić głośno o tym jak ważne dla całego społeczeństwa jest wychowanie fizyczne, ruch i aktywność fizyczna.

Ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces trzeba wstawać rano. Otóż nie. Trzeba wstawać w dobrym humorze – mówił francuski pisarz Marcel Achard. Dobre samopoczucie zapewnia właściwa forma, zdrowie i motywacja. A zatem ruszajmy się! Zagrajmy w jednej drużynie i wygrajmy zdrowie!